Nowa strona Parafii – w budowie

Drodzy parafianie przedstawiamy Wam nową stronę internetową naszej Parafii. Jest ona cały czas w budowie ale została ona stworzona zupełnie na nowo, od początku z nadzieją i przekonaniem, że będzie Wam dobrze służyła.

Jak zakończymy pracę nad nią, znajdziecie tu bieżące informacje o życiu parafii, o wydarzeniach bieżących jak i tych oczekiwanych. Zapraszamy do zapoznania się z każdą zakładką. Znajdziecie tam między innymi kilka słów o naszym kościele oraz galerię zdjęć, informacje o nabożeństwach, kilka słów o Sakramentach Świętych, czytania na każdy dzień, liturgię godzin. Mamy nadzieję, że z przyjemnością będziecie tu zaglądać. Zapraszamy!

Prosimy o modlitwę w intencji zakończenia prac nad stroną, ponieważ potrzebujemy dużo Łaski Bożej aby dokończyć to dzieło.